grupa Jeżyki

wychowawca grupy: mgr Aleksandra Seweryn

CO PRZYGOTOWAĆ NA LISTOPAD:

05.11 czwartek – Dzień postaci z bajek.

Przebieramy się za dowolne bajkowe postacie, sesja zdjęciowa.

09.11 poniedziałek- dzieci przynoszą do przedszkola flagę Polski wykonaną z rodzicami w domu, najlepiej zamocowaną na patyczku lub słomce , technika dowolna.

30.11 poniedziałek- Andrzejki. Przebieramy się za wróżki, magików itp.

W drugiej połowie listopada będziemy realizować projekt edukacyjny „Kubusiowi przyjaciele natury”. Jego celem jest proekologiczna edukacja dzieci i zachęcenie je do ruchu już od najmłodszych lat. Wszystkie materiały edukacyjne „Kubusiowych Przyjaciół Natury” zostały skonstruowane tak by rozwijać u dzieci kreatywność i samodzielne myślenie oraz przyswajać wiedzę poprzez zabawę. Przedszkolaki wezmą udział w zajęciach tematycznych, podczas których nauczą się troszczyć o środowisko naturalne, poznają podstawowe zasady ekologii i dowiedzą, dlaczego warto jeść owoce i warzywa oraz poznają korzyści płynące z ruchu.