Aniołkowo

Drodzy Rodzice!

18 grudnia 2018 roku o godzinie 16:30 odbędzie się przedstawienie o tematyce świątecznej z udziałem naszych wszystkich Gumisiowych przedszkolaków w sali widowiskowej MOK Mysłowice ul. Grunwaldzka.

Bardzo prosimy, aby w tym dniu dzieci były tak odbierane z przedszkola aby Państwo mogli je przebrać i przygotować do występu, dojechać na miejsce i spokojnie zająć miejsce na Sali.

Informujemy Państwa przede wszystkim dlatego aby mogli Państwo odpowiednio wcześnie zarezerwować czas na naszą uroczystość, a także dlatego aby spokojnie przygotować sobie stroje dla dzieci.

Prosimy też o systematyczną pracę przy nauce wierszyków poszczególnych aktorów 🙂

Prosimy o przygotowanie odpowiednio strojów:

Diabełek – Bartuś B. (Pszczoły)

Aniołki: (biały strój, rajstopki białe, sukieneczki itp., skrzydełka, aureolka)

Pszczoły-Hania D.,  Oliwia Sz., Paulina P., Maja Ś.

Motyle: – Sandra, Weronika, Amelka B., Kasia J.

Misie – Maja Sz., Matylda,

Biedronki: – Nina B., Hania B. , Zoja, Ola T., Amelka Ś, Amelka Si, Maja G., Lena, Milenka Cz.

Sowy: – Marta L., Emilka, Maja, Natalka, Laura., Ala R., Ala K. Ala, Hania

Chłopcy ubrani na zielono-

Pszczoły – Szymon K. , Franek D.

Pastuszkowie:  Marcel W. (Pszczoły), Filip B. (Pszczo.)

Józef: Kacper S.,

Maryja: Martusia D.

Pozostałe osoby z każdej grupy, które się tu nie odnalazły ubierają się na biało (całkowicie- spodnie, spódniczka, rajtuzki, sukienka, koszula, bluzeczka- cokolwiek będzie ubrane, musi być białe.)

WSZYSTKIE DZIECI MUSZĄ POSIADAĆ OBUWIE ZMIENNE!

Piosenki jasełka „Aniołkowo” 2018. (kliknij)